گروه صنعتی ایران درین از سال 1388 در زمینه واردات و فروش طیف وسیعی از محصولات نوین صنعت ساختمان مانند گاتر ، گریتینگ ، کانال پیش ساخته هدایت آبهای سطحی ، پوشش های درز انبساط و انقطاع ، گریل استخری و کفشورهای خطی استیل از شرکت های معتبر دنیا فعالیت میکند.
این مجموعه با اتکا به تجربه چند دهه فعالیت در زمینه سیستم های زهکشی آبهای سطحی و با بهره گیری از تکنولوژی و دانش روز دنیا و با توجه به نیاز بازاز ساختمان کشور از سال 1395 اقدام به تولید انواع کانال پیش ساخته آب ، گاتر ، ترنچ ، گریتینگ های مختلف ، گریل استخری ، پوشش های درز انبساط و انقطاع و تجهیزات پارکینگ کرده است.
اکنون گروه صنعتی ایران درین اولین تولید کننده این محصولات در سطح کشور میباشد که کلیه این محصولات مطابق با استاداردهای بین المللی تولید میگردد به طوری که در این بازه زمانی کوتاه محصولات این شرکت توانسته به بازارهای خارج از کشور نیز راه پیدا کند.
گروه صنعتی ایران درین آمادگی این را دارد که محصولات خود را با توجه به سلیقه مشتریان و نیاز پروژه های مختلف در طرح های متنوع و با متریال مختلف و با ابعاد مختلف طراحی و تولید کند.
از دیگر خدمات مهم این مجموعه امکان بازدید کارشناسان شرکت از محل پروزه های ساختمانی همراه با نمونه کالا و مشاوره ریگان با کارفرما و مهندسان پروژه جهت اتخاذ بهترین تصمیم و انتخاب بهترین متریال برای ساختمان میباشد.
گروه صنعتی ایران درین با بهره گیری از کادری مجرب آمادگی انجام کلیه عملیات عمرانی مربوط به نصب و آب بندی محصولات خود شما گاتر ، گریتینگ ، ترنچ ، کفشور خطی ، سیستم های درز انبساط و انقطاع و تجهیزات پارکینگ را دارد.
برخی از پروژه های انجام شده توسط این مجموعه به شرح زیر میباشد.
1- نصب و اجرای گاتر پیش ساخته پی وی سی  در محوطه برج آزادی تهران برای جمع آوری آبهای سطحی و جلوگیری از آسیب رسیدن به فنداسیون برج در سال 1393
                                                        
2- نصب و اجرای گاتر پیش ساخته پلی آمید در محوطه بازار تجریش تهران برای جمع آوری آبهای سطحی در سال  1392
                                                           
3 – نصب و اجرای گاتر پارکینگ چدن و پلی آمید در پارکینگ خانه کتاب و پارکینگ هتل بزرگ تهران در سال 1392
                                                          
4 – نصب و اجرای گاتر پیش ساخته پلی آمید و گالوانیزه در پشت بام و  محوطه مجموعه باغ کتاب تهران در سال 1394
                                               
5 – نصب و اجرای گاتر پیش ساخته پلی آمید و پلی پروپیلن در شرکت صنایع غذایی فرمند و شرکت نود الیت و آشپزخانه صنعتی هتل بزرگ تهران در سال 1393
                            
6 – نصب و اجرای گاتر پیش ساخته چدن برای جمع آوری آبهای سطحی در خیابان مشاهیر تهران با همکاری شهرداری منطقه 6 تهران در سال 1391
                                                             
7 – نصب و اجرای گاتر پیش ساخته پی وی سی مخصوص دور استخر در مجموعه استخر سپیدار تهران در سال 1392
                                               
8 – نصب و اجرای گاتر پیش ساخته گالوانیزه و چدن در پارکینگ و محوطه مجتمع ارگ تجاری تجریش در سال 1394
                                                               
9 – مصب و اجرای گاتر پیش ساخته پلی آمید در محوطه برج طغرل در منطقه شهرری با همکاری شهرداری منطقه 20 در سال 1395