گاتر پی وی سی

گریل استخری با درپوش گالوانیزه

گاتر پی وی سی

این گاتر بدون گریتینگ طراحی شده است و برای جمع آوری آب باران در لبه ی سقف های شیب دار مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان ناودان عمل می کند. گاترهای ساخت شرکت نیکول دارای استاندارد EN607 اروپا بوده و تمامی آزمایشات چرخه سرما، گرما و مقاومت وزنی را گذرانده اند. بست ها، واسطه، زانویی، لوله عمودی، ته بند، خروجی و … همگی از جنس UPVC، مقاوم در برابر اشعه ی خورشید و یخ زدگی هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند.

مدلهای گاتر پی وی سی

مدل LG25 که برای ساختمان های ویلایی و سقف های کوچک کاربرد دارد.

مدل LG38 که برای سوله ها و سقف های بزرگتر به کار می رود.

ویژگی گاتر پی وی سی

یک گاتر پیش ساخته می تواند بین 65 تا 100 متر مربع سقف یا مساحت آبگیر را در حالت ماکسیمم بارندگی پوشش دهد. گاتر پی وی سی پیش ساخته با توجه به صیقلی بودن دیواره ها و شکل طراحی آن در مدت زمان کمتری می تواند حجم آب بیشتری را به سمت خروجی با حداقل شیب طولی هدایت کند. از اینرو در طراحی گاترهای پی وی سی، ابعاد گاتر نسبت به ناودان مخفی یا آبرو لندنی فلزی، کوچکتر در نظر گرفته می شود. همچنین این گاترها مثل گاترهای فلزی، هنگام بارش ایجاد سرو صدا نمی کنند. مقاومت در برابر وزن برف، بارش تگرگ، گرما و سرما، مواد شیمیایی و اشعه ی خورشید نیز از دیگر ویژگی های گاترهای پی وی سی نیکول است.

نصب گاتر پی وی سی

نصب گاتر PVC بسیار آسان بوده و نیاز به تخصص خاصی ندارد. برای نصب گاتر کافی است بستها روی یک پیشانی عمودی زیر محل سرریز آب، پیچ شوند. برای قرار گرفتن بست ها در یک راستا و درآوردن شیب طولی گاتر، از ریسمان استفاده می شود. پس از نصب بستها خروجی ها را به دقت در محل مورد نظر نصب می کنیم. سپس گاتر روی بستها سوار می شود. برای نصب لوله های عمودی هم به همین شکل ابتدا بستها و سپس لوله نصب می شود. فاصله ی استاندارد بستهای گاتر 60 سانتیمتر و لوله ی عمودی 2 متر می باشد.

در صورتیکه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب گاتر داشتید گروه صنعتی ایران درین مشاوره رایگان در این زمینه برای شما دارد.

تلفن تماس :

سلطانی : ۰۹۱۲۷۶۳۵۹۷۳

زندی : ۰۹۱۲۸۳۵۱۰۶۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *